Hakkımızda

Murat ÖZTÜRK ve Hakan AYDIN' ın Muhasebe mesleğindeki birikimleriyle Ocak 2003' de İstanbul Pendik’ te MİR DENETİM ve S.M. MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.’nin temelleri atılmıştır. 

Organizasyonumuz; İnşaat / Taahhüt, Enerji / Alt Yapı, Eğitim / Sağlık Sektörü, Dış Ticaret, Turizm, Ulaşım, Endüstri ve İmalat Sanayi, Gıda ve Hizmet Sektörleri olmak üzere birçok ulusal ve uluslararası kurumsal organizasyonlara hizmet verilmektedir.

İşletme bünyesinde birlikte çalışmakta olduğu altısı mali müşavir ve kıdemli bağımsız denetçi olan toplam oniki kişilik ekibi ile “Mir Denetim ve S.M. Mali Müşavirlik Anonim Şirketi” çatısı altında Uluslararası Ticaret, Bağımsız Denetim, Revizyon, Süreç ve Performans Analizleri, KDV İadesi, Şirket Değerlemeleri, Vergi Denetimi, Vergi Danışmanlığı, İç Denetim, Şirket Birleşme ve Devir İşlemleri, Şirket Tasfiyeleri, Şirket Kurumsallaşması, Konkordato Komiserliği gibi konularında çalışmalarına devam etmektedir.

MİR Denetim, pratik çözüm önerileri ile mükemmel hizmeti sunmak ve ilk tercih edilen olabilmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Mükemmel hizmeti sunabilmenin de, ileri yöntemleri uygulamakla gerçekleşeceğine inanmaktadır. 

Hedefimiz, şirketlere yalnızca hizmet verdiğimiz bir alanda değil, tüm hizmet alanlarımıza giren konularda global bir bakışla yaklaşmak ve olası risk ve karlılıklarını dikkate alarak stratejik karar alma süreçlerine katkıda bulunmaktır.

KADROMUZ

Murat ÖZTÜRK

Murat ÖZTÜRK

Hakan AYDIN

Hakan AYDIN

Ebru ÇIRAK

Ebru ÇIRAK

Gaye Ece ALTIN

Gaye Ece ALTIN

Şehriban DURAN

Muammer Murat KAÇMAZ

Muammer Murat KAÇMAZ

Adem ASLAN

Adem ASLAN

Abdullah AKINCI

Abdullah AKINCI

Devran SAPANLI

Devran SAPANLI

Kadir OKUTUCU

Kadir OKUTUCU

Tayfun Can AKYÜZ

Arif Can KARABEY

Hızır Ali ÖZAN

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi